Osmaniye 1 Şubesi

OSMANİYE1 NOLU ŞUBE DELEGE ADAYLARI LİSTELERİNİN ASKI İLAN DUYURUSU

EĞİTİM BİR-SEN Osmnaiye1 nolu Şubenin 7. Olağan Genel Kurulunda oy kullanacak olan delegelerin seçimi için DELEGE ADAYLIĞI müracaatları 06/09/2022 Salı günü saat 08.00’da başlamış ve 13/09/2022 Salı günü saat 17.30’da sona ermiş olup, DELEGE ADAYI müracaatı yapanların isim listeleri 14/09/2022 Çarşamba günü saat 08.00 da sendika binasında (iki gün süreyle) askıya çıkarılmıştır.

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

OSMANİYE1 NOLU ŞUBESİ 7. OLAĞAN GENEL KURULU

DELEGE ADAYLARI ASKI LİSTESİ

Sıra Sandık No Üye Adı ve Soyadı İşyeri
1 8001_8000_004 ABDULLAH DAYANGAÇ Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu
2 8001_8005_001 ABDULLAH YAŞAR Gazi İlkokulu
3 8001_8000_001 ABDURRAHİM ALPERTUNGA Ahmet Cevdet Paşa Anadolu Lisesi
4 8001_8001_001 ABDURRAHMAN KESKİN Bahçe Anadolu Lisesi
5 8001_8000_008 AHMET CİNKARA Şehit Oğuzhan Tekerek İlkokulu
6 8001_8002_003 AHMET EDE Şehit Mehmet Kıl İlkokulu
7 8001_8007_001 AHMET LOĞOĞLU Osmaniye Meslek Yüksekokulu
8 8001_8000_009 AHMET PINAR Yunus Emre İlkokulu
9 8001_8002_002 AHMET ŞAHİN Düziçi Cumhuriyet Anadolu Lisesi
10 8001_8005_001 AHMET TİMUR Küçükçınar Ortaokulu
11 8001_8002_001 ALAATTİN MART Düziçi 75. Yıl Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
12 8001_8007_001 ALİ AYUR Osmaniye Meslek Yüksekokulu
13 8001_8002_003 ALİ BÖRKLÜ Şehit Osman Cantürk Göl Ortaokulu
14 8001_8000_001 ALİ KOÇER Adnan Oğuz Anadolu Lisesi
15 8001_8002_003 ATİLLA KAÇIRA Karacaoğlan İlkokulu
16 8001_8000_007 AYHAN AKKAYA Şehit Barış Göl İlkokulu
17 8001_8000_009 AYHAN KUTLU Yavuz Sultan Selim Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
18 8001_8000_009 AYHAN UYAR Yahya Mazlum Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
19 8001_8002_001 AYŞEGÜL MART KARKIN Cumhuriyet İlkokulu
20 8001_8000_002 BAHİTTİN BAL Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu
21 8001_8000_004 BEKİR ALIN İstiklal İlkokulu
22 8001_8003_001 BEKİR DAL Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu
23 8001_8002_001 BEKİR KOÇ Böcekli İlkokulu
24 8001_8000_001 BİLAL ÇETİNKAYA 75.yıl Ortaokulu
25 8001_8000_004 BİLAL YALÇIN İl Milli Eğitim Müdürlüğü
26 8001_8000_002 BİROL PÜSKÜLLÜOĞLU Cevdetiye Süleyman Şah Ortaokulu
27 8001_8002_002 BURAK KISAOĞLU İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
28 8001_8004_003 CAVİT ONAT Osman Gazi Anadolu Lisesi
29 8001_8000_008 CEBRAİL DURNA Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesi
30 8001_8000_006 CEVAT BAL Osmaniye İbn-İ Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
31 8001_8004_003 ÇETİN KILIÇ Mustafa Konaklı İlkokulu
32 8001_8004_002 DAVUT GÖKÇELİ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
33 8001_8006_001 DURAN CAN ATAKAN Büyük Tüysüz İlkokulu
34 8001_8001_001 ERHAN NERGİZ Bahçe Şehit Furkan Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi
35 8001_8004_003 ERTUĞRUL GAZİ TOPAL Kadirli Şehit Ahmet Başdoğan Anaokulu
36 8001_8004_004 FATİH BÖRKLÜCE Şehit İbrahim Aşkın Ortaokulu
37 8001_8000_008 FATİH SERHAT ÜNAL Şehit Mehmet Ali Sarak Ortaokulu
38 8001_8007_001 FATMA ABLAY Fen Edebiyat Fakültesi
39 8001_8000_006 FEHMİ BAYRAM Osmaniye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
40 8001_8000_005 FERHAT ESER Mehmet Akif İlkokulu
41 8001_8000_008 FUAT AKAGÜNDÜZ Şehit Mücahid Soydemir İmam Hatip Ortaokulu
42 8001_8004_001 HACER ÇAĞLAROĞLU 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi
43 8001_8000_002 HACI ALİ ÇELİK Cebelibereket Şehit Ahmet Yılmaz İlkokulu
44 8001_8004_001 HACI ALİ ÖRS Cevdet Paşa Ortaokulu
45 8001_8004_001 HACI MEHMET DEMİRCİOĞLU Borsa İstanbul İlkokulu
46 8001_8000_005 HACI MEHMET PERAŞAN Münire Hanım İlkokulu
47 8001_8000_004 HALİL KİRİKTİR İl Milli Eğitim Müdürlüğü
48 8001_8000_003 HALİL SÜNBÜL Güneysu İlkokulu
49 8001_8004_004 HALİL İBRAHİM TAMER Savrun Şehit Mustafa Çiğiloğlu Anadolu Lisesi
50 8001_8001_001 HALİT AKSAKAL Kızlaç Ortaokulu
51 8001_8000_008 HASAN BAYSAL Şehit Hayrettin Mennan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
52 8001_8000_007 HASAN SİNCER Sultan Baybars Anadolu Lisesi
53 8001_8000_009 HASAN UÇAR Vali İsmail Fırat İlkokulu
54 8001_8000_002 HAVVA POLAT Çukurova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
55 8001_8002_002 HÜSEYİN ALACA Düziçi İmam Hatip Ortaokulu
56 8001_8001_001 HÜSEYİN ALAGÖZ Ahmet Pekkan İmam Hatip Ortaokulu
57 8001_8004_002 HÜSEYİN KOCAİSPİR Kadirli Atatürk Anadolu Lisesi
58 8001_8000_008 HÜSEYİN MURAT ÖZGÜN Şehit Piyade Er Mevlüt Aydoğan İlkokulu
59 8001_8000_009 İBRAHİM CUMA Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi
60 8001_8000_007 İBRAHİM KARAYİĞİT Saimbey Ortaokulu
61 8001_8002_001 İBRAHİM KAŞ Düziçi Cansan Hacı Bedirhan Can İlkokulu
62 8001_8004_002 İLKER ASLAN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
63 8001_8002_001 İLKER TIRAŞ Düziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi
64 8001_8002_003 İLYAS ÖZTÜRK Şehit Osman Cantürk Göl Ortaokulu
65 8001_8000_002 İSHAK KAZIM AKGÜNER Cebelibereket Anadolu Lisesi
66 8001_8004_002 İSMAİL EKİZ Kadirli Bilim Vesanat Merkezi
67 8001_8004_003 İSMAİL MELTEM Kadirli Şehit Mehmet Acar İmam Hatip Ortaokulu
68 8001_8004_003 KORAY ERDEMİR Kadirli Rehberlik Ve Araştırma Merkezi
69 8001_8000_007 KÜRŞAD SEYİDOĞLU Osmaniye Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu)
70 8001_8000_002 MALİK ÇELEBİ Çardak İlkokulu
71 8001_8000_006 MEHMET AĞCADAĞ Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi
72 8001_8000_006 MEHMET AKKOÇ Osmaniye İlkokulu
73 8001_8002_002 MEHMET BÜYÜKMERT Düziçi Ellek Peçenek İlkokulu
74 8001_8000_005 MEHMET GEBEN Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi
75 8001_8000_003 MEHMET MART Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu
76 8001_8000_004 MEHMET ALATTİN KAZAN Mahmut Ali Kirmit İlkokulu
77 8001_8000_001 MEHMET FATİH ERDEM Atatürk Ortaokulu
78 8001_8004_004 MEMDUH ERGİN Şehit Mehmet Acıbucu Anadolu İmam Hatip Lisesi
79 8001_8000_006 MEMET PANAVUR Necmettin Erbakan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
80 8001_8000_005 MERYEM BEKAR Mithatpaşa İlkokulu
81 8001_8004_002 MESUT AKIN Kadırlı Ahmet Topaloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
82 8001_8000_008 METİN KAYTANCI Şehit Tayfun Doğan İlkokulu
83 8001_8000_005 MUAMMER ÇAKICIOĞLU Mehmet Eminler İmam Hatip Ortaokulu
84 8001_8001_001 MUHAMMET MÜSLÜM DEMİR Kızlaç İlkokulu
85 8001_8000_009 MUHİTTİN DOĞAN Ülkü İlkokulu
86 8001_8000_005 MURAT ÇOLAK Namık Kemal Ortaokulu
87 8001_8000_003 MURAT GÜLÜÇ Fadıl Bulut İlkokulu
88 8001_8000_008 MURAT NAZIM Şehit Onur Deniz Mesleki Eğitim Merkezi
89 8001_8006_001 MUSA CAN Toprakkale Şehit İbrahim Etiz Anadolu Lisesi
90 8001_8000_001 MUSA GÜMÜŞ 80.yıl Cumhuriyet İlkokulu
91 8001_8002_002 MUSTAFA AKÇA İrfanlı Ortaokulu
92 8001_8004_001 MUSTAFA BARAKLI 100.yıl Ortaokulu
93 8001_8000_006 MUSTAFA BOZDOĞAN Noksel Cumhuriyet Ortaokulu
94 8001_8000_007 MUSTAFA ÇETİN Ruhi Özden- Yüksel Özden Kardeşler İlkokulu
95 8001_8004_002 MUSTAFA DEMİRCİ Kadirli İstiklal İlkokulu
96 8001_8002_003 MUSTAFA KARAER Mesleki Eğitim Merkezi
97 8001_8000_001 MUSTAFA KISA Atatürk Anadolu Lisesi
98 8001_8000_007 MUSTAFA KIZIL Remzi Özer Yatılı Bölge Ortaokulu
99 8001_8004_003 MÜNEVVER BOLAT Kadirli Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
100 8001_8000_006 MÜSLÜM DOĞAN Osmaniye Anadolu Lisesi
101 8001_8002_001 NAMIK DİNÇ Düziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi
102 8001_8000_003 NEZİR İNCE Ertuğrul Gazi İlkokulu
103 8001_8000_003 ORHAN ATEŞ Hasan Aybaba Anadolu Lisesi
104 8001_8000_009 ORHAN BEYAZ Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu
105 8001_8005_001 OSMAN AVCIOĞLU Sumbas Binali Yıldırım Yatılı Bölge Ortaokulu
106 8001_8002_002 OSMAN ENNİ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
107 8001_8004_004 OSMAN GİŞİOĞLU Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
108 8001_8002_003 OSMAN GÜRSOY Şehit Osman Cantürk Göl Ortaokulu
109 8001_8000_004 ÖMER AKSAY Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu
110 8001_8000_007 ÖMER BENLİ Salih Bahçeli İlkokulu
111 8001_8000_006 ÖMER TOSUN Osmaniye Anadolu İmam Hatip Lisesi
112 8001_8004_003 ÖMER FARUK AK Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi
113 8001_8005_001 ÖMER FARUK ŞERBETÇİ Sumbas Çok Programlı Anadolu Lisesi
114 8001_8000_001 ÖMER FARUK TÜRK 75.yıl Ortaokulu
115 8001_8001_001 RAMAZAN MENGİLLİ Cansan Ortaokulu
116 8001_8004_004 REMZİ BEYOĞLU Şehit Kaan Çalin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
117 8001_8006_001 SABRİ ARICI Dağıstan Şehit Sedat Yıldız İlkokulu
118 8001_8004_001 SADIK OKTEN Aydınoğlu Tufanbey Ortaokulu
119 8001_8004_004 SALİH HAZIR Teaş Aslantaş Hes İlkokulu
120 8001_8000_004 SAVAŞ GİZLİCE Kırıklı Kanlıgeçit Ortaokulu
121 8001_8004_003 SELİM YİĞİT Mehmet Nuri Arıoğlu İlkokulu
122 8001_8000_005 SERDAR ASLANKARAYİĞİT Mehmet Akif Ersoy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
123 8001_8000_003 SERVET BAYAZIT Dervişpaşa Anadolu Lisesi
124 8001_8000_009 SEYFULLAH GÜVELOĞLU Vatan Ortaokulu
125 8001_8000_007 SİBEL ALTUN Rahime Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
126 8001_8004_001 SİNAN SAĞLAM Çukurköprü Ortaokulu
127 8001_8007_001 SÜLEYMAN KAPLAN Rektörlük
128 8001_8004_001 ŞAKİR KOCATÜRK 100.yıl İlkokulu
129 8001_8000_006 ŞEYHMUS KATAR Oğuz Kağan Anadolu Lisesi
130 8001_8004_002 TAHİR TARHAN Kadirli Halk Eğitimi Merkezi
131 8001_8000_005 TEKİN ÖZKAN Mimar Sinan Ortaokulu
132 8001_8000_001 TURAN ALAKSOY 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi
133 8001_8004_002 TURGAY ERİŞ Kadirli Fen Lisesi
134 8001_8000_002 TURGAY KIRAÇ Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu
135 8001_8001_001 TURGUT ESER Cansan İlkokulu
136 8001_8002_002 UĞUR ÇİLLER Harun Reşit İlkokulu
137 8001_8000_007 UĞUR MERTOĞLU Şehit Bekir Evren İmam Hatip Ortaokulu
138 8001_8004_003 ÜMİT KESME Kümbet İlkokulu
139 8001_8004_004 ÜNAL AKDOĞAN Yalnızdut İlkokulu
140 8001_8000_003 VELİ BABAOĞLAN Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu
141 8001_8000_002 VURAL AKSOYLU Cevdetiye Milli Egemenlik İlkokulu
142 8001_8004_001 YAKUP BAL Cengiz Topel İlkokulu
143 8001_8000_009 YAKUP OKTAY Yavuz Selim İlkokulu
144 8001_8000_004 YASEMİN KIRAÇ İl Milli Eğitim Müdürlüğü
145 8001_8004_002 YASİN SOLAK Hardallık Ortaokulu
146 8001_8006_001 YILMAZ GÖK Mehmet Cevlani Önal İlkokulu
147 8001_8004_004 YUSUF HAZIR Şehit Polis Emre Yalçın Anaokulu
148 8001_8000_004 ZAHİDE KAYA İl Milli Eğitim Müdürlüğü
149 8001_8000_002 ZEYNEL DURNA Cumhuriyet İlkokulu
150 8001_8004_004 ZEYNEL ERDEVİR Şehit Musa Sarıgöz Ortaokulu